Zabýváme se dovozem a prodejem indukčních svítidel a světelných zdrojů. Samozřejmostí je odborné poradenství, zpracování světelně-technického projektu zdarma a poprodejní servis.

LVD indukční zářivky neobsahují elektrody a vlákna, díky tomu mají životnost 60.000 hodin až 100.000 hodin a minimální pokles svitu během jejich životnosti. Indukční výbojky sníží spotřebu elektrické energie až o 60% oproti konvenčním zdrojům a velmi značně rovněž sníží náklady na údržbu a výměnu světel. Nulový obsah vysoce toxické tekuté rtuti nepoškozuje životní prostředí, nehrozí Vašemu zdraví v případě rozbití. Nespornou výhodu je okamžité zapnutí a vypnutí světla. Díky tomu lze tato světla vypínat a zapínat okamžitě dle aktuální potřeby nebo i ve spojení s různými čidly. Indukční světelné zdroje mají stabilní svítivost po celou dobu životnosti (85% svítívosti po 60.000 hodinách). Na LVD indukční lampy i světelné zdroje poskytujeme 3 roky záruku.

Široké spektrum použití: domácnosti, průmyslové osvětlení, veřejné osvětlení, komerční osvětlení, osvětlení tunelů, benzinových stanic a nebezpečných prostor. Světelné zdroje jsou dostupné ve variantách kompaktních „žárovek“ se závitem E27 nebo E40 (včetně vestavěného předřadníku) nebo jako samostatné zdroje s externím předřadníkem.